Повістка денна

Повістка денна восьмої сесії районної ради VI скликання

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Миронівського району за 9 місяців 2011 року. 

2. Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради VI скликання від 30.12.2010 року № 32-02- VI « Про районний бюджет Миронівського району на 2011 рік» з наступними змінами та додатків до нього.

3. Про внесення  змін  та  доповнень  до Регламенту  Миронівської  районної  ради VІ скликання.

4. Звіт голови районної ради.

5. Про звернення до Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки господарському товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробнича асоціація «Нива Лісостепу» за межами населеного пункту м. Миронівка на території Миронівської міської ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори), що надається   в оренду  гр. Гонтару В.Ф.  на території Піївської сільської ради Миронівського району .

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори), що надається   в оренду  ТОВ «Агрофірма Рояста» на території Шандрівської сільської ради Миронівського району.

9. Про депутатський запит депутата Миронівської районної ради Даниленка О.Ю.