Етапи підготовки регуляторного акту

Етапи підготовки регуляторного акту

 

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва відповідно до завдань, покладених на нього Указом Президента України від 25 травня 2000 р. № 721 “Питання Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва” із змінами та доповненнями, та згідно статті 30 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” (далі — Закон) надає роз’яснення положень законодавства про державну регуляторну політику.

Етапи підготовки проектів регуляторних актів для подання їх на погодження Держпідприємництва України та їх реєстрація в Міністерстві юстиції України. (Мінтранс)

Етапи діяльності регуляторного органу щодо підготовки проектів регуляторних актів


 

Згідно статті 21 Закону всі проекти регуляторних актів, які розробляються центральними органами виконавчої влади підлягають погодженню із спеціально уповноваженим органом, а всі проекти регуляторних актів, які розробляються територіальними органами центральних органів виконавчої влади — погоджуються відповідно з територіальними органами спеціально уповноваженого органу.

Для погодження до Держпідприємництва України (його територіального органу) подаються:

  • проект регуляторного акта;
  • аналіз регуляторного впливу цього проекту;
  • копія оприлюдненого повідомлення про оприлюднення проекту.