31 січня — День визволення Миронівки від фашистських загарбників

31 січня 2017 року в м.Миронівка відзначали пам'ятну дату — День визволення міста від фашистських загарбників. Війська визволителів в далекому 1944 році, зламавши опір німецько-фашистських загарбників, що вперто оборонялися, оволоділи цукрозаводом і визволили селище та залізничну станцію. На фронтах Другої світової війни самовіддано боролися проти гітлерівців 1237 жителів Миронівки. За героїзм, проявлений у боях, урядових нагород удостоєно 475 чоловік.

Пам'ять про героїв, полеглих у боях з фашизмом свято шанують жителі м. Миронівки. Урочисті заходи розпочалися покладанням квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків загиблих воїнів та Пам’ятника визволителям м. Миронівка, де відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь голова Миронівської районної ради Валентина Усик, голова Миронівської райдержадміністрації Ігор Черногод, міський голова Віталій Савенко, голова Миронівської районної організації ветеранів України Ігор Савченко, керівники установ та організацій району.

З промовами виступили міський голова Віталій Савенко та голова Миронівської районної організації ветеранів України Ігор Савченко, які висловили безмежну вдячність живим і вічну пам'ять загиблим. Світлу пам'ять та безсметний подвиг воїнів-визволителів учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання.