Афганістан: героїзм крізь біль і сум

15 лютого  2017 року на Алеї Слави м. Миронівка за участі керівництва району, ветеранів війни в  Афганістані та Другої світової війни, керівників установ та організацій району, політичних партій та мешканців міста проведено заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Після покладання квітів до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам виступили міський голова Віталій Савенко, голови районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Юрій Колісник та районної організації ветеранів України Ігор Савченко. Виступаючі висловили слова безмежної вдячності живим та вічної слави загиблим. Світлу пам'ять полеглих воїнів учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання. 

По завершенню мітингу в Миронівському районному будинку культури відбулася урочиста частина заходу, яка розпочалася із зустрічі ветеранів Афганістану з учнівською молоддю та нагородження воїнів-афганців подяками голови районної ради та голови районної державної адміністрації. Також подяки були вручені депутатом Київської обласної ради Анатолієм Даниленком.

На закінчення відбувся концерт художнього колективу Білоцерківського національного аграрного університету.