День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2017 року Миронівщина разом зі всією Україною відзначає пам'ятну дату — День пам'яті Героїв Небесної Сотні. На алеї Слави м. Миронівка за участі керівництва району, керівників установ та організацій району, учасників бойових дій та мешканців міста проведено мітинг-реквієм з покладанням квітів до пам'ятника Героям Небесної Сотні. 

Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні" встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року-лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Після покладання квітів священнослужителями було проведено литію за загиблими на Майдані та вшановано їхню пам'ять хвилиною мовчання.

З промовами виступили перший заступник голови Миронівської районнї державної адміністрації Костянтин Жданов, міський голова Віталій Савенко, голова районної спілки воїнів АТО Ігор Педченко та інші. Виступаючі висловили своє співчуття родинам загиблих та наголосили на нескоренності України як перед внутрішнім, так і перед зовнішнім ворогом.