Засідання постійної комісії з питань АПК

21 лютого 2017 року в кабінеті голови Миронівської районної ради Валентини Усик відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища в Миронівському районі на 2017 рік.

2. Про оголошення в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами «сезону тиші» по Миронівському району в межах ДП «Ржищівський лісгосп»

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Потіцької сільської рад Миронівського району Київської області, право оренди якої пропонується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах).

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Олександрівської сільської рад Миронівського району Київської області, право оренди якої пропонується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), площею 5,4167 га.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Олександрівської сільської рад Миронівського району Київської області, право оренди якої пропонується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), площею 8,5117 га.

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі населеного пункту села Карапиші, Карапишівської сільської ради, Миронівського району, Київської області.