Привітання голови Миронівської районної ради Валентини Усик до Дня Державного прапора та 27-річниці Незалежності України

Шановна громада Миронівщини!

  Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора

та 27- річницею Незалежності України!

 

День Прапора Україна відзначає в переддень Дня Незалежності, і ці свята нерозривно пов'язані. Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу — Україну. З любов`ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави — синьо-жовтий стяг. 

24 серпня 1991 року  — ця визначна дата назавжди вкарбована золотими літерами в історії нашого народу, втіливши його споконвічне прагнення до свободи і самовизначення.

Незалежність стала поворотним пунктом в житті України, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного поступу і добробуту кожного громадянина.

В  27- річницю Дня Незалежності бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу.