Відбулась 20 сесія Миронівської районної ради

21 грудня 2018 року відбулось засідання чергової двадцятої сесії Миронівської районної ради. Головувала на засіданні очільник районної ради Валентина Усик. В роботі пленарного засідання взяли участь: голова районної державної адміністрації Ігор Черногод, перший заступник голови районної державної адміністрації Костянтин Жданов, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, начальник Миронівського відділу ГУ Національної поліції в Київської області Сергій Проценко, сільські голови, працівники районної ради, громадські активісти та інші.

Перед початком розгляду питань порядку денного було виключене питання 14. За пропозицією депутатів районної ради Олексанра Даниленко та Ірини Василенко до порядку денного було включене питання «Стосовно порушення слідчим відділом Миронівського розумних строків при прийнятті або виконанні процесуальних дій та процесуальних рішень у кримінальних провадженнях». 

Було підтримане питання включення до порядку денного депутатського запиту Сергія Ткаченка «Щодо відновлення теплопостачання до житлового приміщення, належного Єгоровій Ю.О.», а також звернення групи депутатів Миронівської районної ради «Про створення тимчасової депутатської комісії та звернення до Державної аудиторської служби України для комплексної аудиторської перевірки фінансової діяльності КПТМ «Миронівкатепломережа»

Традиційно на початку сесії були розглянуті фінансові питання району та прийнятий бюджет на 2019 рік. За пропозицією депутата Анатолія Ситника питання оплати праці голови та заступника районної ради зняте з порядку денного та перенесена на чергову сесію.

Загалом, зважаючи на попередній розгляд питань на постійних комісіях, більшість питань була депутатами схвалена без зауважень. Бурхливе обговорення розпочалось після оголошення питання № 15, що передбачало надання згоди на безоплатну передачу окремих об’єктів комунальної власності, які знаходяться на території Піївської сільської ради до Ржищівської міської об’єднаної територіально громади. Пропозиція депутата Олексія Лещенка включити до даного списку об’єктів шкільний автобус не набрала достатньо голосів.

Рішенням сесії було призначено Богдана Чернявського на посаду директора КЗ Грушівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад», як такого, що визнано переможцем конкурсного відбору.

На закінчення всіх присутніх з наступаючим Новим Роком привітав народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю Миронівського районного будинку культури «Чорнобривець» .

IMG_20181221_101458
IMG_20181221_104026
IMG_20181221_105944
IMG_20181221_101532_1
IMG_20181221_115128