Відбулась 21 сесія Миронівської районної ради

07 лютого 2019 року відбулось засідання чергової двадцять першої сесії Миронівської районної ради. Головувала на засіданні очільник районної ради Валентина Усик. В роботі пленарного засідання взяли участь: голова районної державної адміністрації Ігор Черногод, перший заступник голови районної державної адміністрації Костянтин Жданов, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, сільські голови, працівники районної ради, громадські активісти та інші.

Перед початком розгляду питань порядку денного було виключене питання №18, а також включене питання «Про звільнення комунальних підприємств, що належать до сфери управління Миронівської районної ради, від сплати частини чистого прибутку (доходу) на 2019 рік».

За пропозицією депутата районної ради Олександра Ткаченко до порядку денного був включений пакет питань:

  1. Про скасування  рішення дев’ятнадцятої сесії Миронівської  районної ради VІІ скликання від 20.11.2018 № 393-19-VІІ «Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється, транспортується та постачається КПТМ «Миронівкатепломережа» з використанням газу в якості енергоносія».
  2. Про скасування рішення дев’ятнадцятої сесії Миронівської  районної ради VІІ скликання від 20.11.2018 № 394-19-VІІ «Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється, транспортується та постачається КПТМ «Миронівкатепломережа» з використанням альтернативних енергоносіїв».
  3. Про тимчасову заборону Комунальному підприємству теплових мереж «Миронівкатепломережа» використання обладнання, отриманого в оренду від ФОП Лушер Ю.М. згідно договору оренди обладнання між такими суб’єктами від 01.08.2018.
  4. Звернення до прокуратури Київської області за результатами роботи депутатської комісії для перевірки стану фінансової діяльності КПТМ «Миронівкатепломережа» за період 2015-2018 років.

Окремим питанням розглянули заяву про припинення повноважень депутата Миронівської районної ради VІІ скликання Гутника Є.В.

На початку сесії депутатами визнано повноваження депутата від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віктора Голованя, а також розглянуті фінансові питання району та прийняті зміни бюджету на 2019 рік.

Загалом, зважаючи на попередній розгляд питань на постійних комісіях, більшість питань була схвалена депутатами без зауважень. Бурхливе обговорення розпочалось після оголошення питання №14, що передбачало передачу окремих об’єктів комунальної власності територіальної громади Миронівського району до Миронівської міської об’єднаної територіальної громади. Дійшовши згоди, депутати схвалили передачу 18 об’єктів, окрім КПТМ «Миронівкатепломережа».

На закінчення сесійного засідання були розглянуті питання порушення СВ Миронівського ВП ГУНП в Київській області розумних строків при прийнятті або виконання процесуальних дій у кримінальних провадженнях та пакет питань депутата районної ради Олександра Ткаченко, проте вони не набрали достатньо голосів для затвердження.