Нарада з сільськими головами

25 квітня 2019 року під керівництвом голови Миронівської районної ради Валентини Усик відбулась робоча нарада з сільськими головами. На засідання також були запрошені: начальник управління АПР Миронівської РДА Василь Нікіфоров, голова спілки пасічників Миронівського району Григорій Коваленко, сільгоспвиробники району та інші.

Порядок денний наради включав наступні питання:

  1. Про стан проведення весняно-польових робіт.
  2. Про дотримання Закону України «Про бджільництво» в частині обробітку медоносних рослин малотоксичними препаратами.
  3. Благоустрій населених пунктів району.

На початку наради Валентина Усик виступила зі вступним словом та повідомила про стан та перспективи реформи адміністративно-територіального устрою та медичну реформу в районі.

Огляд ситуації весняного поля зробив наступний доповідач – начальник управління АРП РДА Василь Нікіфоров, а також з позитивного боку відмітив проведення весняно-польових робіт по переважній більшості господарств району.

Голова спілки пасічників Миронівського району Григорій Коваленко звернувся до керівників господарств з проханнями: збільшити площі посіві медоносних культур, проводити обробку медоносних рослин до їх цвітіння малотоксичними препаратами та повідомляти завчасно (за 2-3 дні) голову відділення спілки пасічників та голову села.