Проведено засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

15 травня 2019 року за участі голови Миронівської районної ради Валенитини Усик пройшло засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації.

Комісія розглянула наступні питання:

1. Про затвердження Типового договору оренди нерухомого майна (нежилих будівель, споруд приміщень) комунальної власності територіальної громади Миронівського району, що передається в оренду бюджетним установам.

2. Про внесення змін до Типового договору оренди нерухомого майна (нежилих будівель, споруд приміщень) комунальної власності територіальної громади Миронівського району.

3. Про визнання таким, що втратило чинність рішення сесії Миронівської районної ради від 29.12.15 № 48-03-VII «Про відновлення функції постачання теплової енергії КПТМ «Миронівкатепломережа».

4. Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району, що підлягають приватизації шляхом продажу на конкурсі у 2019 році затвердженого рішенням сесії Миронівської районної ради від 21.12.2018 № 407 – 20 –VII.

5. Про надання згоди на проведення відчуження (приватизації) об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району.

6. Про внесення змін до рішення сесії Миронівської районної ради від 07.02.2019 № 435-21-VII «Про надання згоди на проведення відчуження (приватизації) об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району».

7. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії Миронівської районної ради з продажу об’єктів комунальної власності територіальної громади Миронівського району, які підлягають приватизації.

8. Про ліквідацію комунального підприємства Миронівської районної ради «МИРОНІВКА-РЕЄСТР».

9. Про звільнення Борсук Світлани Василівни з посади керівника комунального підприємства Миронівської районної ради «Миронівка-реєстр».

10. Про надання згоди на списання з балансу комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради Київської області «Миронівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» фізично зношених та повністю не придатних до подальшої експлуатації основних засобів.

11. Про надання згоди на списання з балансу відділу культури, молоді та спорту Миронівської районної державної адміністрації фізично зношених та повністю не придатних до подальшої експлуатації основних засобів.

12. Про внесення змін до фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради Київської області «Миронівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

13. Про затвердження виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради Київської області «Миронівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» за І-й квартал на 2019 рік.

14. Про затвердження виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня» за І-й квартал 2019 року.

15. Про внесення змін до рішення пленарного засідання двадцятої сесії Миронівської районної ради VІІ скликання від 21.12.2018 № 408 – 20 – VII «Про затвердження Плану діяльності  Миронівської районної ради з підготовки  проектів регуляторних актів  на 2019 рік.

16. Про внесення змін до рішення шостої сесії Миронівської районної ради VІІ скликання від 15.07.2016 № 102 – 06 – VII «Про надання згоди на безоплатну передачу основних засобів  з балансу Миронівської центральної районної лікарні на баланс Миронівського РП ПАТ «Київобленерго».

17. Про передачу КПТМ «Миронівкатепломережа» до комунальної власності Миронівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

IMG_20190515_101643
IMG_20190515_101716