Відбулись засідання постійних комісій

16 травня 2019 року були проведені засідання відразу двох комісій Миронівської районної ради: постійної комісії з питань соціально-економічного, культурного розвитку, соціального захисту населення, охорони  здоров’я,  освіти, материнства, дитинства, молодіжної політики та спорту та постійної комісії з питань бюджету та фінансів.

Соціально-економічна комісія розглянула наступні питання:

1. Про підсумки соціально — економічного та культурного розвитку Миронівського  району  за І квартал  2019 року.

2. Про затвердження змін та доповнень до Програми надання пільг з послуг зв’язку та компенсації за проїзд один раз на рік громадянами постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи Миронівського району на 2019 рік. 

3. Про внесення змін до Програми «Цукровий діабет» на 2019-2020 роки.

4. Про звернення депутатів Миронівської районної ради Київської області до Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції України та Генеральної прокуратури України.

5. Про внесення змін до рішення районної ради про впорядкування режиму роботи лікувально-профілактичних закладів району (в плані обговорення).

На розгляд бюджетної комісії було винесено наступний перелік питань:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Миронівського району за І квартал 2019 року.

2. Про затвердження розпорядження голови Миронівської районної державної адміністрації.

3. Про внесення змін до рішення двадцятої сесії районної ради VІI скликання від 21.12.2018 № 404 – 20 – VІI «Про районний бюджет Миронівського району на 2019 рік» з наступними змінами та додатків до нього.