Відкрито районний краєзнавчий музей

Сьогодні, 17 травня 2019 року, у переддень Міжнародного дня музеїв, відбулось офіційне відкриття новоствореного Миронівського районного краєзнавчого музею. Ця визначна подія в культурному житті громади відбулась завдяки дбайливому ставленню районної влади до розвитку музейної справи в нашому районі.

Урочистості розпочалися із символічного перерізання стрічки. Під оплески присутніх, для почесної місії були запрошені: голова районної ради Валентина Усик та перший заступник голови районної державної адміністрації Костянтин Жданов.

Зараз краєзнавчий музей може з гідністю приймати гостей. В цьому переконались, сповнені захвату, перші відвідувачі. А показати дійсно є що. Охоплено колосальний період історії нашого краю: від решток мамонта до прапора України, привезеного із зони АТО.

Як зазначив у своєму виступі директор музею Михайло Бондаренко: «Музей створювався та наповнювався унікальними експонатами завдяки тяжкій та копіткій праці небайдужих мешканців району». Осіб, які внесли особистий та вагомий внесок у створення музейної експозиції відзначили грамотами Миронівської районної ради та районної державної адміністрації:

 1. Жукотанський Олександр Васильович;
 2. Савченко Ігор Самійлович;
 3. Королевич Віктор Леонідович;
 4. Деньга Сергій Андрійович;
 5. Гніденко Микола Миколайович;
 6. Панчу Аркадій Олексійович;
 7. Бондаренко Леонід Геннадійович;
 8. Сьомій Сергій Лермонтович;
 9. Харченко Василь Миколайович;
 10. Чалий Дмитро Миколайович;
 11. Стрижеус Ігор Олександрович,
 12. Боченко Олександр Михайлович;
 13. Шкідченко Володимир Петрович;
 14. Гальченко Сергій Анастасійович;
 15. Настін Віталій Олексійович;
 16. Перерва Володимир Степанович;
 17. Довченко Олександр Миколайович;
 18. Шпиль Віктор Васильович;
 19. Брушко Іван Іванович;
 20. Паришкура Валерій Васильович;
 21. Джигир Павло Володимирович;
 22. Святенко Віктор Миколайович.

Експозиція комунального закладу Миронівської районної ради «Миронівський районний краєзнавчий музей» відкрита для всіх охочих та знаходиться за адресою: м. Миронівка, вул. Соборності, 62.