Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Козинської сільської ради Миронівського району Київської області «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Козинської сільської ради на 2020 рік»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483,  у відповідності до норм Податкового кодексу України, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Козинської сільської ради повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту рішення Козинської сільської ради « Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2020 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна  ознайомитися на офіційному сайті Миронівської районної ради в розділі Місцеві ради в розділі Козинська сільська рада в мережі Інтернет (mirrada.gov.ua).

Зауваження та пропозиції у письмовій формі щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті районної ради на  адресу: с. Козин, вул. Зарічна, 20, тел. 04574-33-1-31,

E-mail: kozin.srada@ukr.net 

Відповідальні особи – Срібна Майя Іванівна – секретар сільської ради. 

Secured By miniOrange