Відбулась 22 сесія Миронівської районної ради

27 травня 2019 року відбулось засідання чергової двадцять другої сесії Миронівської районної ради. Головувала на засіданні очільник районної ради Валентина Усик. В роботі пленарного засідання взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Костянтин Жданов, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, сільські голови, працівники районної ради, громадські активісти та інші.

Перед початком розгляду питань порядку денного було зачитане депутатське звернення Ткаченка С.О. щодо порядку та дотримання Регламенту районної ради, знято з розгляду питання №24, а також включене питання «Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Миронівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Миронівської районної ради Київської області на 2019 рік». Пропозиція депутата Бондаренка Л.Г. щодо зняття з розгляду чергової сесії питання «Про передачу КПТМ «Миронівкатепломережа» до комунальної власності Миронівської міської об’єднаної територіальної громади» підтримана не була.

Також на початку сесії депутатами визнано повноваження депутата від партії «Воля» Євгена Бенедика, а також розглянуті фінансові питання району та прийняті зміни бюджету на 2019 рік.

Загалом, зважаючи на попередній розгляд питань на постійних комісіях, більшість питань була схвалена депутатами без зауважень. Бурхливе обговорення розпочалось після оголошення питання №20, що передбачало передачу КПТМ «Миронівкатепломережа» до Миронівської міської об’єднаної територіальної громади. Дійшовши згоди, депутати все ж схвалили дане питання.

Значну увагу небайдужих мешканців району та громадських активістів привернув розгляд наступного питання — щодо діяльності ТОВ «Миронівський Агрокомплекс». Зважаючи на протокол громадських слухань та численні звернення жителів Росавської територіальної громади стосовно здійснення утилізації життєдіяльності тварин та забруднення атмосферного повітря ТОВ «Миронівський Агрокомплекс» районною радою вирішено звернутися до Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції України та Генеральної прокуратури України щодо вжиття заходів припинення забруднення атмосферного повітря при здійсненні утилізації життєдіяльності тварин та викидів вищенаведеного товариства.

На закінчення сесійного засідання була заслухана інформація про діяльність Кагарлицької місцевої прокуратури на території Миронівського району та про роботу Миронівського ВП ГУ НП в Київській області за 2018 рік.