Районні заходи до Дня медичного працівника

14 червня 2019 року в районному будинку культури відбулися урочисті заходи До дня медичного працівника. З числа керівництва району були запрошені голова Миронівської районної ради Валентина Усик та заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута. Завітали на свято також керівники установ та організацій району, працівники медичної сфери, жителі міста та інші.

Зі словами вдячності та привітання звернулися до медичних працівників керівництво району.  Наголосивши, що професія лікаря – це призвання, тому що треба мати велике добродушне серце, щиру душу, щоб з такою відданістю допомагати людям.

Голова районної ради Валентина Усик подякувала за роботу кожному медпрацівнику району та побажала їм великої людської любові, поваги та родинного затишку. Висловивши при цьому надію, що завдяки спільним зусиллям надання медичних послуг, з року в рік, для всієї громади Миронівщини буде тільки покращуватися.

За сумлінну працю, професійну майстерність та з нагоди професійного свята керівництвом району були нагороджені подяками з врученням грошової допомоги 15 медичних працівників району.

Привітали своїх підлеглих і головні лікарі: центральної районної лікарні – Віталій Бубнов та комунального закладу “Миронівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги” – Володимир Кондратенко.

Після закінчення офіційної частини свята медпрацівників вітали вихованці Центру дитячої та юнацької творчості та ансамбль пісні і танцю «Чорнобривець».