Президент призначив нового голову Київської обласної державної адміністрації

10 липня голова Миронівської районної ради Валентина Усик, в числі активу Київської області, була запрошена у місто Бориспіль на зустріч з Президентом України.

Попередньо Глава держави відвідав Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування. У її діяльності та санітарному стані зафіксовано низку порушень та невідповідностей нормативним вимогам. У багатьох приміщеннях немає ремонту. В найгіршому стані – терапевтичне відділення та харчовий блок. Це застарілі будівлі, які потребують капітального ремонту. Крім того, у відділеннях бракує місць.

На зустрічі відбулось представлення нового голови Київської обласної державної адміністрації. Згідно з указом №509/2019, ним став Михайло Бно-Айріян.

Глава держави наголосив, що поряд із розвитком регіону та впровадженням нових технологій в області представники влади повинні пам’ятати й про щоденні питання мешканців.

Володимир Зеленський звернув увагу нового очільника Київської області на охорону здоров’я для населення, стан лікарень, які потребують ремонту та якість медичних послуг. А також поставив завдання щодо наближення, не тільки медичних, а й всіх послуг до населення.

Новий голова ОДА подякував Главі держави за довіру й зазначив, що для нього велика честь представляти один із ключових регіонів України. «Київщина унікальна, тому що це столичний регіон. Він у всіх на виду», – сказав Михайло Бно-Айріян.

12
13
14

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України