Проведено засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

01 серпня 2019 року за участі голови Миронівської районної ради Валенитини Усик було проведено засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації.

Комісія розглянула наступні питання:

 1. Про затвердження переліку платних послуг по медичним оглядам та лабораторних обстеженнях, що надаються Комунальним некомерційним підприємством Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня».
 2. Про затвердження вартості платних послуг з проведення екскурсій Комунального закладу Миронівської районної ради Київської області «Миронівський районний краєзнавчий музей».
 3. Про затвердження в новій редакції Переліку об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району, що підлягають приватизації шляхом продажу на конкурсі у 2019 році.
 4. Про надання згоди на проведення відчуження (приватизації) об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району частини площі не житлового приміщення 35,5 м2, що знаходиться за адресою м. Миронівка, вул. Соборності, 85).
 5. Про надання згоди на проведення відчуження (приватизації) об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району частини площі не житлового приміщення 34,9 м2, що знаходиться за адресою м. Миронівка, вул. Соборності, 85).
 6. Про надання згоди на проведення відчуження (приватизації) об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району (частина приміщення площею 39,45 м2, що знаходиться за адресою м. Миронівка, вул. Соборності, 85).
 7. Про внесення змін до штатного розпису Комунального закладу Миронівської районної ради Київської області «Миронівська школа мистецтв».
 8. Про внесення змін до фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради Київської області «Миронівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».
 9. Про укладання договору оренди об’єкта комунальної власності територіальної громади Миронівського району з Богуславським відділенням Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.
 10. Про приватизацію службового житла Комунального некомерційного підприємства «Миронівська центральна районна лікарня»
 11. «Про затвердження Положення про Вікторівську філію гімназію Освітнього округу-опорного закладу «Карапишівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти» Миронівської районної ради Київської області».
 12. Про перейменування Комунального закладу Карапишівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Миронівської районної ради Київської області.
 13. «Про реорганізацію Комунального закладу Вікторівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миронівської районної ради Київської області».
 14. Про утворення Комунальної установи Миронівської районної ради Київської області «Карапишівський районний інклюзивно-ресурсний центр».
 15. Про затвердження виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня» за І-е півріччя  2019 року.
 16. Про затвердження виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня» за І-е півріччя 2019 року.
 17. Про внесення змін до складу комісії.
 18. Про внесення змін до Переліку цілісних майнових комплексів та корпоративних прав бюджетних установ, суб’єктів підприємницької діяльності які знаходяться у комунальній власності територіальних громад Миронівського району та розміщені на території м. Миронівка, с.Центральне, с.Яхни що передаються у комунальну власність  Миронівської міської об’єднаної територіальної громади.
 19. Про затвердження акту приймання-передачі цілісного майнового комплексу суб’єкта підприємницької діяльності,  який знаходяться у комунальній власності територіальних громад Миронівського району — комунальне підприємства теплових мереж «Миронівкатепломережа», що передається у комунальну власність  Миронівської міської об’єднаної територіальної громади.