Проведено спільне засідання комісій

15 серпня 2019 року за участі голови районної ради Валентини Усик відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, материнства, дитинства, молодіжної політики та спорту та з питань комунальної власності та приватизації. В роботі комісії також взяли участь заступник голови районної ради Ігор Коваленко, начальник відділу комунальної власності районної ради Анатолій Ігнатенко та заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Запорожець.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про утворення опорного закладу освіти «Карапишівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти» Миронівської районної ради Київської області.
2. Про реорганізацію Комунального закладу Вікторівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миронівської районної ради Київської області.
3. Про затвердження «Положення про Вікторівську філію навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Опорного закладу освіти «Карапишівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти» Миронівської районної ради Київської області.
4. Про затвердження актів приймання-передачі цілісних майнових комплексів бюджетних установ закладів освіти, які знаходяться у комунальній власності територіальних громад Миронівського району та передається у комунальну власність Миронівської міської об’єднаної територіальної громади.
5. Про внесення змін до Програми надання пільг та компенсацій окремим категоріям громадян Миронівського району, які мають на це право на 2019 рік.
6. Про внесення змін в додатку до Програми «Цукровий діабет» на 2019-2020 роки.
7. Про внесення змін в додаток до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Миронівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Миронівської районної ради Київської області на 2019 рік.

Всі питання було розглянуто та рекомендовано затвердити на черговій сесії районної ради.

IMG_20190815_093402
IMG_20190815_093421