Про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації – частини площі нежитлового приміщення розташованого в цокольному поверсі багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Миронівка, вул. Соборності, 85, площею 31,3 кв. м.

  1. Інформація про об’єкт приватизації.

Назва об’єкта: — частина площі нежитлового приміщення розташованого в цокольному поверсі багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Миронівка, вул. Соборності, 85, площею 31,3 кв. м. (далі — об’єкт).

Місце знаходження об’єкта: м. Миронівка,  вул. Соборності, 85.

Відомості про об’єкт: — розміщається в цокольному поверсі житлового будинку, загальною площею 31,3 кв. м. по вул. Соборності, 85,  складається з 4-х окремих кімнат та частини коридору. Стіни цегляні, перекриття бетонні плити. Інженерні комунікації відсутні. Потребує капітального ремонту, оскільки об’єкт 20 років не експлуатувався.

Функціональне використання та умови користування – комерційна діяльність.

Право власності: — окремо на об’єкт не оформлялось.

Відомості про земельну ділянку, на якій розташований об’єкт приватизації: — земельна ділянка під об’єкт не виділялась. Кадастровий номер не присвоєний.

Інформація про договори оренди об’єкта: — об’єкт в оренду не передавався.

Інформація про балансоутримувача (найменування, його місцезнаходження і контактні дані): — КНП «Миронівська центральна районна лікарня», код ЄДРПОУ 01994149, м. Миронівка, вул. Благовіщенська, 96, тел. (04574) 5-13-38.

  1. Інформація про аукціон.

Спосіб проведення аукціону: — аукціон без умов.

Дата та час проведення аукціону: аукціон в електронній формі буде проведено 01 жовтня 2019 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні без умов, встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжок часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Для участі в електронному аукціоні, особа яка має намір взяти участь у ньому, через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески.

У разі, якщо об’єкт, який пропонується для продажу на аукціоні не продано, проводиться повторний аукціон зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

У разі, якщо об’єкт не продано на повторному аукціоні зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків, проводиться аукціон за методом покрокового зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій зі зниженням стартової ціни, визначеної згідно ст. 22 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» на 50 відсотків.

Продаж об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подання цінових пропозицій здійснюється за наявності не менш ніж як одного учасника аукціону.

  1. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизацію об’єкта.

Приватизація об’єкта малої приватизації частини площі нежитлового приміщення розташованого в цокольному поверсі багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Миронівка, вул. Соборності, 85, площею 31,3 кв. м. яке складається з 4-х окремих кімнат та частини коридору, здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 зі змінами.

Покупець об’єкта комунальної власності має відповідати вимогам, передбаченим у статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Переможець аукціону компенсує балансоутримувачу понесені ним витрати пов’язані з підготовкою об’єкта до приватизації.

Стартова ціна об’єкта для:

— аукціону без умов – 87 640 грн.,

— аукціону із зниженням стартової ціни – 43 820 грн.,

— аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 43 820 грн..

Розмір гарантійного внеску для:

— аукціону без умов – 8 764 грн.,

— аукціону із зниженням стартової ціни – 4 382 грн.,

— аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 4 382 грн.

Розмір реєстраційного внеску – 834,60 грн.

При укладанні договору купівлі-продажу з переможцем аукціону, на ціну продажу об’єкта  податок на додану вартість в розмірі 20%  не нараховується .

  1. Додаткова інформація.

Найменування організатора аукціону – відділ з питань комунальної власності Миронівської районної ради, м. Миронівка, вул. Соборності, 58. Часи роботи: з 9.00 до 18.00 (крім вихідних), у п’ятницю – з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 14.00.

Телефон для довідок (04574)5-24-34.

Адреса електронної пошти —  mir-rada@ukr.net

Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні з 9.00 до 14.00 за місцезнаходженням об’єкта: м. Миронівка, вул. Соборності,85.

ПІБ контактної особи — Ігнатенко Анатолій Григорович,

тел. (04574)5-24-34.

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації. Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням: https://zakupki.prom.ua/auctions-dgf/auctions/UA-PS-2019-09-11-000013-2

Реквізити казначейського рахунку для перерахування гарантійного та реєстраційного внесків оператором електронного майданчику та проведення переможцем аукціону розрахунків за придбаний об’єкт:

  • Управління державної казначейської служби України у Миронівському районі Київської області;
  • 08801, Україна , м. Миронівка, вул. Соборності, 58А;
  • Розрахунковий рахунок: 31519905010424;
  • МФО: 899998;
  • Код ЄДРПОУ: 37870277.

—    Код класифікації доходів  бюджету – 31030000.

 Призначення платежу: — обов’язково вказати за що (гарантійний внесок реєстраційний внесок для участі в аукціоні).

  1. Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Дата і номер рішення органу приватизації про продаж об’єкта приватизації: — рішення сесії Миронівської районної ради  «Про надання згоди на проведення відчуження (приватизації) об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району частини площі не житлового приміщення 35,5 м2, що знаходиться за адресою м. Миронівка, вул. Соборності – 85» від 15.08.2019  №  493-23-VII. Протокол  засідання аукціонної комісії Миронівської районної ради з продажу (приватизації) об’єкту комунальної власності територіальної громади Миронівського району що рахується на балансі КНП «Миронівська ЦРЛ» — 31,3 кв. м. частини площі нежитлового приміщення розташованого в цокольному поверсі багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Миронівка, вул. Соборності, 85,  від 09.09.2019. № 5-31.

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі: dc07e34673bc469097a5fc06006fc4a6

Період між аукціонами:

— аукціон без умов – аукціон зі зниженням стартової ціни: 30 днів;

— аукціон із зниження стартової ціни – аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 30 днів.

Крок аукціону для: — 1 % від стартової ціни 

— аукціон без умов – 876 грн.;

— аукціон із зниженням стартової ціни – 438 грн. ;

— аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 438  грн.

Аукціон буде проведений в електронній торговій системі «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор). Єдине посилання на веб-сторінку https://prozorro.sale/, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:   https://zakupki.prom.ua/auctions-dgf/auctions/UA-PS-2019-09-11-000013-2

ПЕРЕЛІК інформації та документів які зобов’язані подати потенційні учасники аукціону на участь у приватизації об’єкта