Відбулась 24 сесія Миронівської районної ради

25 вересня 2019 року відбулось засідання позачергової двадцять четвертої сесії Миронівської районної ради. Головувала на засіданні очільник районної ради Валентина Усик. В роботі пленарного засідання взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Костянтин Жданов, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, сільські голови, працівники районної ради, громадські активісти та інші.

Після оголошення початку роботи сесії зазвучав Державний Гімн України та депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Традиційно, на початку сесії були заслухані та схвалені фінансові питання району.

Далі на черзі була погоджена передача закладів культури у комунальну власність Миронівської міської об’єднаної територіальної громади, в тому числі: Миронівська школа мистецтв, районний будинок культури, районна бібліотека та бібліотеки в селах Центральне та Яхни.

Підтримку серед обранців знайшло і звернення ГС “Всеукраїнська Аграрна Рада” до Президента України Володимира Зеленського від 14.08.2019 року № 345 щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати Українські землі. 

На закінчення сесійного засідання до присутніх звернувся голова «Спілки учасників АТО» Ігор Педченко по питанню безкоштовного проїзду учасників АТО. На що голова ради Валентина Усик та перший заступник голови райдержадміністрації Костянтин Жданов дали обгрунтовані роз’яснення. Витрати на безкоштовний проїзд, в межах району, в повній мірі відшкодовуються з місцевого бюджету. В подальшому, з метою вирішення можливих непорозумінь, буде проведена нарада за участі всіх зацікавлених сторін.