Відбулось засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

18 жовтня 2019 року за участі голови Миронівської районної ради Валенитини Усик пройшло засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації.

Комісія розглянула наступні питання:

1. Про приватизацію квартири, що знаходиться на балансі відділу культури, молоді та спорту Миронівської районної державної адміністрації.

2. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру та Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру.

3. Про проведення конкурсу та утворення конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунальної установи Миронівської районної ради Київської області «Карапишівський інклюзивно-ресурсний центр».

4. Про зміну типу та найменування Комунального опорного закладу Потіцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миронівської районної ради Київської області та затвердження нової редакції статуту.

5. Про затвердження виконання фінансового плану  Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради  Київської області  «Миронівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» за 9-ть місяців 2019 року.

6. Про затвердження виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня»  за 9-ть міс. 2019 року.

7. Про внесення змін до фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради  Київської області «Миронівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

8. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня».

9. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради  Київської області  «Миронівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

10. Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району, що підлягають приватизації шляхом продажу на конкурсі у 2019 році.

11. Про надання згоди на проведення відчуження (приватизації) об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району частини площі не житлового приміщення 64,4 м2, що знаходиться за адресою м. Миронівка, вул. Соборності — 85).

12. Про надання згоди на проведення відчуження (приватизації) об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району частини площі не житлового приміщення 31,8 м2, що знаходиться за адресою м. Миронівка, вул. Соборності — 85).

IMG_20191018_1
IMG_20191018_2