Відбулась 25 сесія Миронівської районної ради

24 жовтня 2019 року відбулось засідання чергової двадцять п’ятої сесії Миронівської районної ради. Головувала на засіданні очільник районної ради Валентина Усик. В роботі пленарного засідання взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Костянтин Жданов, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, сільські голови, працівники районної ради, громадські активісти та інші.

Перед початком розгляду питань порядку денного, за поданнями постійних комісій районної ради, було знято з розгляду питання № 14, 17, 18, а також підтримано пропозицію депутата від політичної партії «Воля» Сергія Ткаченка заслухати звіт про діяльність Кагарлицької місцевої прокуратури четвертим питанням.

Традиційно, на початку сесії депутати розглянули та схвалили фінансові питання району та прийняті зміни бюджету на 2019 рік.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Віталій Роговий повідомив присутніх, що за 9 місяців 2019 року по установах освіти використані кошти у сумі 84,1 млн.грн., на фінансування закладів охорони здоров’я використано коштів на суму майже 31,7 млн.грн., а видатки по соціальному захисту та соціальному забезпеченню склали 70,4 млн.грн.

Загалом, зважаючи на попередній розгляд на постійних комісіях, питання були схвалені без зауважень та додаткового обговорення. 

На закінчення сесійного засідання, депутати одноголосно підтримали пропозицію свого колеги від політичної партії «Батьківщина» Олексія Бажана щодо звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

IMG_20191024_3
IMG_20191024_4
IMG_20191024_2
IMG_20191024_1