ОГОЛОШЕННЯ конкурсної комісії про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунальної установи Миронівської районної ради Київської області «Карапишівський інклюзивно-ресурсний центр»

Відповідно до п.20 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру, затвердженого рішенням Миронівської районної ради від 24.10.2019 №­­­­­­­­­­­­­­528-25-VII, Закону України «Про освіту», Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №545, рішення Миронівської районної ради від 15.08.2019 № 504 — 23 – VII «Про утворення Комунальної установи Миронівської районної ради Київської області «Карапишівський інклюзивно-ресурсний центр».

Найменування установи, організації: Комунальна установа Миронівської районної ради Київської області «Карапишівський інклюзивно-ресурсний центр»

Юридична адреса закладу: 08841, Україна,  Київська обл., Миронівський р-н., с. Карапиші, вул. Незалежності, 36.

Фактичне місцезнаходження закладу: 08841, Україна,  Київська обл., Миронівський р-н., с. Карапиші, вул. Незалежності, 36.

Найменування посади та умови оплати праці:

директор Комунальної установи Миронівської районної ради Київської області «Карпишівський інклюзивно-ресурсний центр»;

умови оплати праці директора установи визначаються контрактом укладеним Засновником з переможцем конкурсу.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на зайняття посади директора Карапишівського інклюзивно-ресурсного центру:

вища освіта ступеня магістра за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія” (“Практична психологія”) та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Перелік документів для участі в конкурсі:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

3) копію трудової книжки;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) згоду на збір та обробку персональних даних;

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсному відборі, має право  додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

 

Для участі в конкурсі документи приймаються  за адресою: Київська обл., м.Миронівка, вул.Соборності, 58, поверх 3 (виконавчий апарат Миронівської районної ради) з 8.00 год. 28.10.2019 року до 17.00 год. 20.11.2019 року.

 Конкурсний відбір буде проведений 28.11.2019 за адресою: Київська обл., м.Миронівка, вул.Соборності, 58, поверх 3 (актова зала Миронівської районної ради).

 Етапи проведення конкурсного відбору:

  1. Проведення іспиту та визначення його результатів;
  2. Проведення співбесіди та визначення її результатів.

 

Орієнтовний перелік питань
 для складання кваліфікаційного іспиту на посаду директора Комунальної установи Миронівської районної ради Київської області «Карпишівський інклюзивно-ресурсний центр»

 Міжнародне законодавство у сфері інклюзивної освіти.

Право дітей з особливими освітніми потребами (далі — ООП) на освіту у законах України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту».

Порядок організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 р. № 872 (зі змінами).

Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 545 (зі змінами).

Положення про ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 617.

Сутність та класифікація порушень психофізичного розвитку.

Причини порушень психофізичного розвитку.

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з інтелектуальними порушеннями (легкого, помірного, тяжкого ступенів).

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей із затримкою психічного розвитку.

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями слуху (глухих та зі зниженим слухом).

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями зору (сліпих та зі зниженим зором).

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями мовлення (в т.ч. з дислексією).

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з розладами аутистичного спектра.

Психолого-педагогічна допомога дітям з порушеннями емоційно- вольової сфери.

Психолого-педагогічний супровід дітей зі складними порушеннями розвитку.

Загальна характеристика сучасної системи надання послуг для дітей з особливими освітніми потребами

Організаційно-правові засади здійснення фінансово-господарської діяльності та кадрового забезпечення інклюзивно-ресурсного центру.

Номер телефону для довідок: (04574) 5-13-06.

Контактна особа — начальник відділу з питань комунальної власності Миронівської районної ради (голова комісії) Ігнатенко Анатолій Григорович.  

Адреса електронної пошти для довідок: Mir-rada@ukr.net