Відбулось засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

06 грудня 2019 року за участі голови Миронівської районної ради Валенитини Усик пройшло засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації.

Комісія розглянула наступні питання:

1. Про затвердження переліку платних послуг, що надаються Комунальним не комерційним підприємством Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня».

2. Про внесення змін до рішення сесії Миронівської районної ради від 21.12.2018 року № 408 — 20 – VII «Про затвердження Плану діяльності Миронівської районної ради з підготовки   проектів регуляторних актів на 2019 рік».

3. Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня.

4. Про зміни до Статуту Опорного закладу освіти «Карапишівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти» Миронівської районної ради Київської області.

5. Про надання згоди на проведення відчуження (приватизації) об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району частини площі не житлового приміщення 31,81 м2, що знаходиться за адресою м. Миронівка, вул. Соборності, 85).

6. Про утворення органу приватизації житлового фонду, що належить до комунальної власності територіальних громад Миронівського району.

7. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району, що підлягають приватизації шляхом продажу на конкурсі у 2020 році.

8. Про затвердження Плану діяльності Миронівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

9. Про (перепрофілювання, реорганізацію) Комунального закладу Миронівської районної ради Київської області «Миронівський районний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та сімей, які потрапили в складні життєві обставини «РОДИНА».

10. Про внесення змін до фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради Київської області «Миронівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

11. Про надання згоди на продовження договору оренди приміщення комунальної власності територіальної громади Миронівського району, з бюджетними установами. 

12. Про надання в оренду Фонду соціального страхування частини площі не житлового приміщення площею 22,9 м.кв.