Відбулась 26 сесія Миронівської районної ради

17 грудня 2019 року відбулось засідання чергової двадцять шостої сесії Миронівської районної ради. Головувала на засіданні очільник районної ради Валентина Усик. В роботі пленарного засідання взяли участь: голова районної державної адміністрації Ігор Черногод, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, сільські голови, працівники районної ради, громадські активісти та інші.

Перед початком розгляду питань порядку денногоголова районної ради внесла пропозицію, яка була одноголосно підтримана, включити до порядку денного чотири бюджетних питання після розгляду питання №1 «Про  районний бюджет Миронівського району на 2020 рік»:

1. Про прийняття коштів іншої субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту до районного бюджету Миронівського району на фінансування закладів освіти, охорони здоров’я та соціального захисту  з міського бюджету Миронівської об’єднаної територіальної громади.

2. Про прийняття коштів медичної субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту до районного бюджету Миронівського району з міського бюджету Миронівської об’єднаної територіальної громади.

3. Про прийняття коштів іншої субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту до районного бюджету Миронівського району на співфінансування заходів місцевих програм з міського бюджету Миронівської  об’єднаної територіальної громади.

4. Про прийняття коштів іншої субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту до районного бюджету Миронівського району на співфінансування заходів місцевих програм з сільських бюджетів Миронівського району.

Традиційно, на початку сесії депутати розглянули та схвалили фінансові питання району, зміни бюджету на 2019 рік та бюджет району на 2020 рік.

Загалом, зважаючи на попередній розгляд на постійних комісіях, переважна більшість питань були схвалені без зауважень та додаткового обговорення. 

На закінчення сесійного засідання голова ради Валентина Усик подякувала всім за роботу та привітала з наступаючими святами.

IMG_20191217_101456
IMG_20191217_101525
IMG_20191217_101847