Проведено засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

17 лютого 2020 року, за участі голови Миронівської районної ради Валенитини Усик, було проведено засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації.

Комісія розглянула наступні питання:

1. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району, що підлягають приватизації шляхом продажу на конкурсі у 2020 році;

2. Про надання згоди на проведення відчуження (приватизації) об’єктів спільної власності територіальної громади Миронівського району частини площі не житлового приміщення 31,81 м2, що знаходиться за адресою м. Миронівка, вул. Соборності — 85)

3. Про проведення конкурсу та утворення конкурсної комісії на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи Миронівської районної ради Київської області «Карапишівський інклюзивно-ресурсний центр»

4. Про  штатний  розпис  Комунальної  установи Миронівської  районної ради Київської області «Миронівський районний інклюзивно-ресурсний центр»

5. Про затвердження виконання фінансового плану  Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради  Київської області «Миронівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2019 рік

6. Про затвердження виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня» за 2019 рік.

7. Про внесення змін до рішення сесії Миронівської районної ради від 17.12.2019  № 553 – 26– VІІ «Про затвердження переліку платних послуг, що надаються Комунальним некомерційним підприємством Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня»

8. Про затвердження тарифів на платні послуг по лікувальній фізкультурі та фізіотерапевтичних послугах, що надаються Комунальним некомерційним підприємством Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня»

9. Про затвердження тарифів на платні послуги по медичних оглядах, що надаються Комунальним некомерційним підприємством Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня»

10. Про затвердження Статуту КНП  Миронівської районної ради  «Миронівська центральна районна лікарня» в новій редакції.

Комісія рекомендувала всі питання порядку денного до розгляду на черговій сесії Миронівської районної ради.

IMG_20200217_111035
IMG_20200217_111136