Відбулась 27 сесія Миронівської районної ради

18 лютого 2020 року відбулось засідання чергової двадцять сьомої сесії Миронівської районної ради. Головувала на засіданні очільник районної ради Валентина Усик. В роботі пленарного засідання взяли участь: депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, сільські голови, працівники районної ради, громадські активісти та інші.

Перед початком розгляду питань, голова районної ради внесла пропозицію, яка була одноголосно підтримана, включити до порядку денного два питання:  «Про передачу коштів іншої субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту до обласного бюджету Київської області на співфінансування заходів Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області на 2017-2020 роки з районного бюджету Миронівського району» та «Про припинення повноважень депутата районної ради Жукотанського О.В.», згідно його заяви.

Традиційно, на початку сесії депутати розглянули та схвалили фінансові питання району та зміни до бюджету на 2020 рік.

Потім перед присутніми виступила зі звітом за 2019 рік голова районної ради Валентина Усик, а опісля були заслухані керівник Кагарлицької прокуратури Ярослав Яцишин та в.о. начальника Миронівського ВП ГУ Нацполіції в Київській області Олег Кравчук.

Загалом, зважаючи на попередній розгляд на постійних комісіях, переважна більшість питань були схвалені без зауважень та додаткового обговорення.

На закінчення голова ради Валентина Усик подякувала всім за роботу та оголосила пленарне засідання закритим. У залі прозвучав Державний Гімн України.