Деклараційна кампанія 2020

Миронівська ДПІ Обухівського управління Головного управління ДПС у Київській області нагадує, що з 1 січня 2020 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2019 року.

Декларування доходів – це конституційний обов’язок громадян та свідчення патріотичного ставлення до країни, в якій проживають вони та зростають їх діти, вболівання за покращення соціального стану населених пунктів, мешканцями яких вони являються, адже податок на доходи фізичних осіб є одним з бюджетоутворюючих податків місцевого бюджету.

За рахунок коштів місцевих бюджетів покращується інфраструктура наших міст та сіл, вирішуються питання соціально-економічного розвитку.

Кошти військового збору спрямовуються на покращення обороноздатності країни, розвиток та технічне переоснащення Збройних Сил України.

Станом на 20.02.2020 року про отримані доходи прозвітували  26 мешканців Миронівського району. З них: 13 осіб задекларували дохід, отриманий минулого року, від продажу сільськогосподарської продукції, 9 — про продаж (обмін) рухомого майна та нерухомого майна, 1 —  про дохід отриманий від успадкування майна.

Загалом громадянами задекларовано  доходів в сумі 1497,0 тис. гривень, а відповідно підлягає сплаті до бюджету податок на доходи фізичних осіб у сумі 118,8 тис. грн та 16,3 тис. грн військовий збір.

Водночас нагадуємо, що деклараційна кампанія триває до 1 травня 2020 року. Закликаємо громадян не зволікати та вчасно задекларувати свої доходи. 

Громадяни, які мають право на податкову знижку, подають декларацію до 31 грудня 2020 року.

Декларації необхідно подати за адресою:
м. Миронівка, вул. Соборності, 52.
Довідки за тел. (04574) 5-14-88, 5-22-42.