Публікуємо звернення районної ради щодо виділення коштів на ремонт каналізаційного колектору центральної районної лікарні

Питання ремонту каналізаційного колектору КНП Миронівської районної ради «Миронівської центральної районної лікарні» є гострим та невідкладним. Аварійний стан даної споруди ставить під загрозу не тільки функціонування всієї лікарні, а й може завдати шкоду довкіллю та здоров’ю людей.

Починаючи з 2018 року, Миронівською районною радою, як засновником та органом управління, неодноразово повідомлялося про вкрай загрозливу ситуацію голові Київської обласної державної адміністрації. За цей час їх змінилось три, а питання фінансування ремонту колектору, як і наші листи, залишалось без відповіді.

4 березня 2020 року,  після звернення до 16 державних установ, зокрема до Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України та Генеральної Прокуратури, на адресу районної ради надійшла відповідь Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації.  

В листі зазначалось, що даний об’єкт: «було виключено з переліку заходів Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2016-2020 роки, в зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом». А далі вказувалось, що ремонт каналізаційного колектору: «доцільно фінансувати в межах Програми «Питна вода Київщини».

Зважаючи, що з моменту попередньої експертної оцінки пройшло майже два роки, буде проведено перерахунок кошторисної частини проектної документації, яка необхідна для проведення вищевказаних робіт.

Шановна громадо, ми продовжимо інформувати про вирішення даного питання на сторінках  нашого офіційного сайту.

2020

Відповідь Депатраменту регіонального розвитку КОДА

Відповідь Київської обласної ради

Відповідь прокуратури Київської області

 

Голові Київської ОДА Чернишову О.М.

Голові Київської обласної ради Стариченку М.А.

ГУ СБУ у м. Києві та Київській області

Департаменту регіонального розвитку Київської ОДА

Депутату Київської обласної ради Шандрі В.М.

До Державної екологічної інспекції

До Кабінету Міністрів України

До Офісу Генерального прокурораДо Офісу Президента України

Народному депутату Скороход А.К.

2019

Голові Київської ОДА Чернишову О.М.

Голові Київської ОДА Бно-Айріяну М.К.

Голові Київської ОДА Терещуку О.Д.

2018

До Київської обласної державної адміністрації