Робоча нарада з головними лікарями

11 березня 2020 року голова Миронівської районної ради Валентина Усик провела робочу нараду з головними лікарями КНП «Миронівська ЦРЛ» Віталієм Бубновим та КНП «Миронівський районний ЦПМССД» Володимиром Кондратенком.

Головними темами для обговорення стали: стан реформування медицини в районі та фінансування ФАПів. Щодо останнього Володимир Кондратенко повідомив, що не дивлячись на укладені договори, заробітна плата лікарів Тулинського, Олександрівського та Пустовітівського ФАПів залишається під питанням. З метою вирішення цієї проблеми буде проведено розширену нараду за участі сільських голів, завідуючих ФАПів та сімейних лікарів.

Стосовно вторинної медицини, Віталій Бубнов зазначив, що Національною службою здоров’я підтверджено 4 контракти для центральної районної лікарні, а саме: хірургія, родильне відділення, поліклініка та стаціонарна паліативна допомога. В подальшому очікуємо на підтвердження ще чотирьох.

Матеріальне оснащення ЦРЛ також не залишилось без уваги. Станом на сьогодні здійснено проплату за апарат штучного дихання для пологового відділення та проводиться тендер на придбання нового рентген-апарату.

В зв’язку з ситуацією в світі через захворювання на коронавірус, в ЦРЛ постійно проводиться моніторинг захворювань на ГРВІ. Значне занепокоєння викликає відсутність захисних масок і обладнання, хоча відповідні потреби були надіслані до департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації та Служби охорони здоров’я України.