Служба порятунку інформує

12 березня 2020 року пожежним підрозділом 14-ДПРЧ м. Миронівка було здійснено три виїзди на загоряння очерету а саме:
о 16год. 12 хв — с.Карапиші;
о 18 год. 30хв. — м.Миронівка;
о 20 год. 40 хв. — с.Карапиші.

Пожежі було ліквідовано. З приводу даних пожеж слід проінформувати, що за умов сухої  погоди перебуваючи в лісових масивах, присадибних ділянках, в місцях масового відпочинку, люди часто порушують елементарні правила пожежної безпеки, нехтують їхніми вимогами, не замислюються над можливими наслідками своєї недбалості.

Також будьте обережними з вогнем, перебуваючи у лісопаркових зонах, адже за умов сухої погоди навіть від кинутого непогашеного недопалка або сірника може статися пожежа.

А щоб попередити їх, необхідно запам’ятати, що розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом і на відстані не менше 15 м. від будівель та споруд. Перебуваючи в лісопаркових зонах, треба вибрати безпечне місце для розведення вогнища та обкопати його. Не слід кидати непогашені недопалки, сірники. Збираючись додому, не забувайте ретельно залити вогонь водою або закидати піском. Також пам’ятайте, що зловживання алкоголем значно притупляє відчуття небезпеки.

Отже, якщо ми будемо уважнішими і обережнішими та завжди виконувати правила пожежної безпеки, то захистимо себе й природу від втрат.