Благодійна допомога медикам

3 квітня 2020 року в КНП Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня» відбулась значима подія – медики отримали, так необхідні зараз, засоби захисту від коронавірусу. Ініціаторами допомоги на суму понад 300 тисяч гривень стали: Благодійних фонд «МХП-Громаді» та ПрАТ «Миронівський ЗВКК».

Варто зазначити, що це найбільший, але не єдиний випадок благодійної діяльності. Серед людей, які допомагають нашій лікарні варто відзначити: депутата Київської обласної ради А.С. Даниленка, директора ТОВ «Господар» с. Козин М.М. Гніденка, голову ФГ «Баші» с. Юхни В.Г. Карапищенка, ПП «Гнітецького Л.П.» та інших.

Голова Миронівської районної ради Валентина Усик висловила вдячність головним лікарям та всьому медичному персоналу, а також всім хто допомагає в медикам в боротьбі з коронавірусом. Вона також зазначила, що завдяки фінансуванню з районного бюджету у 2018 році, було проведено капітальний ремонт та базі терапевтичного відділення створено відділення невідкладної медичної допомоги, яке забезпечено сучасним обладнанням і дає змогу, навіть в найбільш екстремальних випадках, лікувати людей. Також для працівників лікарні вже зроблено замовлення на придбання у Броварах сертифікованих захисних костюмів.