Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Зеленьківської сільської ради Миронівського району Київської області «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Зеленьківської сільської ради на 2021 рік»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24 травня 2017р. №483,  у відповідності до норм Податкового кодексу України, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Зеленьківської сільської ради повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту рішення Зеленьківської  сільської ради  «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2021 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна  ознайомитися на офіційному сайті Миронівської районної ради в розділі Місцеві ради в розділі Зеленьківська сільська рада в мережі Інтернет (mirrada.gov.ua).

Зауваження та пропозиції у письмовій формі щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті районної ради на адресу: с. Зеленьки, вул. Центральна, 17, тел. 3-73-31, s.rada.zelenki@ukr.net

  Відповідальні особи:

  • Сад Олена Михайлівна – секретар сільської ради;
  • Бордюг Яніна Валеріївна – головний бухгалтер.