Відбулись засідання постійних комісій

14 травня 2020 року відбулися засідання двох комісій Миронівської районної ради: постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації, а також постійної комісії з питань бюджету та фінансів.

Комунальна комісія розглянула наступні питання:

1. Про надання згоди на проведення відчуження (приватизації) об’єкту спільної власності територіальної громади Миронівського району частини площі не житлового приміщення 115,4 м2, що знаходиться за адресою:  м. Миронівка, вул. Соборності – 85.

2. Про затвердження виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради Київської області «Миронівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» за І  квартал 2020 року.

3. Про затвердження виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Миронівської районної ради «Миронівська центральна районна лікарня» за І квартал 2020 року.

4. Про включення потенційних об’єктів оренди до Переліку першого типу -Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади Миронівського району, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні.

5. Про включення потенційних об’єктів оренди до Переліку другого типу — Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади Миронівського району, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону.

6. Про внесення змін до рішення пленарного засідання двадцять третьої сесії Миронівської районної ради VII скликання від 15.08.2019 року № 502 – 23- VII «Про реорганізацію Комунального закладу Вікторівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миронівської районної ради Київської області»

7. Про затвердження передавального акту Комунального закладу Вікторівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миронівської районної ради Київської області

На розгляд бюджетної комісії було винесено наступний перелік питань:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Миронівського району за I квартал 2020 рік.

2. Про затвердження розпоряджень  голови  Миронівської  районної    державної адміністрації.

3. Про прийняття коштів  іншої  субвенції  у  вигляді міжбюджетного  трансферту  до районного  бюджету Миронівського  району  на  співфінансування  заходів місцевих  програм  з Юхнівського сільського  бюджету  Миронівського району Київської області.

4. Про прийняття коштів  іншої  субвенції  у  вигляді міжбюджетного  трансферту  до районного  бюджету Миронівського  району  з Карапишівського сільського  бюджету  Миронівського району Київської області.

5. Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії районної ради VІI скликання від 17.12.2019 № 541–26–VІI «Про районний бюджет Миронівського району на 2020 рік» з наступними змінами та додатків до нього.

6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Миронівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Миронівської районної ради Київської області на 2020 рік.