Відбулась 28 сесія Миронівської районної ради

19 травня 2020 року відбулось засідання чергової двадцять восьмої сесії Миронівської районної ради. Головувала на засіданні очільник районної ради Валентина Усик. В роботі пленарного засідання взяли участь: депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, працівники районної ради та інші.

Голова постійної комісії з бюджету Петро Потапенко запропонував зняти з розгляду звіт про виконання бюджету та зміни до нього, проте пропозиція не набрала достатньо голосів. Зміну до порядку денного вніс також депутат Микола Гніденко, який запропонував звернутись до райдержадміністрації з метою виділення додаткових коштів на утримання будиночку відпочинку на базі «Нива».

Перед початком розгляду питань депутати одноголосно підтримали визнання повноважень депутата  Миронівської районної ради VII скликання — Ходатенко Наталії Миколаївни. Голова районної ради Валентина Усик урочисто вручила нагрудний знак новому депутату та запросила її долучитись до вирішення нагальних справ району.

Традиційно, на початку сесії депутати розглядають та схвалюють фінансові питання району, проте цього разу звіт про виконання бюджету та зміни до нього викликали бурхливе обговорення та були відправлені на доопрацювання.

Загалом, зважаючи на попередній розгляд на постійних комісіях, переважна більшість наступних питань порядку денного були схвалені без зауважень та додаткового обговорення.

На закінчення голова ради Валентина Усик подякувала всім за роботу та оголосила пленарне засідання закритим. У залі прозвучав Державний Гімн України.