Центральна районна лікарня тимчасово припиняє свою роботу

Миронівська районна лікарня тимчасово припиняє свою роботу в зв’язку з двома виявленими випадками захворювання на COVID-19 серед лікарів та наказу Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА. З Миронівською районною радою, як органом управління, закриття лікарні не погоджувалось, в зв’язку з тим, що дане питання не відноситься до її компетенції.

У всіх лікарів взяті проби на коронавірусну хворобу та направлені на дослідження. В разі отримання негативних результатів на захворювання, районна лікарня знову почне працювати у звичайному режимі.

Як повідомив на брифінгу в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін подібна ситуація скалась і в лікарнях міст Бородянка, Тетіїв та Васильків, проте остання вже відновила свою роботу.

На сьогодні жоден хворий не залишиться без лікування. Пацієнти на стаціонарі в хірургічному та терапевтичному відділеннях продовжують доліковуватись. Первинна медична допомога працює та проводить прийом, як у поліклініці районної лікарні, так і в сільських фельдшерсько-акушерських пунктах. Також працює невідкладна та «швидка» екстрена медична допомога, які по виклику будуть доправляти хворих до Богуславської лікарні.