Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб проект регуляторного акту Росавської сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на території  Росавської  сільської ради   на  2021 рік» разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на сайті https://mir-rada.gov.ua/  (у розділі «Місцеві ради»).

Проект регуляторного акту передбачає встановлення у 2021 році на території Росавської сільської ради податки і збори: податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плата за землю (земельний податок), транспортний  податок, єдиний податок; а також  ставки і пільги по вказаним видам податків  і зборів.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися апаратом виконавчого комітету Росавської сільської ради  у письмові формі протягом місяця з дня оприлюднення за поштовою адресою: 08835, Київська обл.., Миронівський р-н, с.Росава, вул. Центральна, буд. 2, телефон: (04574) 5-10-02, та на адресу електронної пошти rosavasilrada@ukr.net.

Відповідальна особа по аналізу регуляторного акта: Головний  бухгалтер Данило Валентина Стефанівна.