Урочисте відкриття спортивного майданчика в с. Потоки

3 травня 2020 року неподалік опорного закладу «Потіцький академічний ліцей – центр позашкільної освіти» Миронівської районної ради відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика. На цій значимій як для села, так і для району події зібрались керівництво району та села, представники відділу освіти, а також був запрошений заслужений працівник фізичної культури та спорту, член Національного олімпійського комітету, начальник Управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв.

Фінансування будівництва майданчика проводилось з державного бюджету в рамках реалізації  Державної  Програми  «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та за підтримки місцевих меценатів. Останнім за значну підтримку та вклад у фізичний розвиток та здоров’я майбутніх поколінь Сергій Тимофєєв і вручив подяки від Київської обласної державної адміністрації:

Королевичу Віктору Леонідовичу – голові ПП «Коротищанське»;
Бабичу Миколі Васильовичу – голові ПАТ «Миронівське»;
Педченку Василю Івановичу – голові СФГ «Педченка В.І»;
Мальованому Івану Анатолійовичу – голові СФГ «Мальованого В.В.»;
Припіялу Андрію Васильовичу – голові ФГ «Припіяло А.В.»;
Музичці Людмилі Анатоліївні – сільському голові с.Потік Миронівського району.

Голова Миронівської районної ради Валентина Усик висловила слова глибокої вдячності Потіцькій громаді, відділу освіти Миронівської райдержадміністрації, колективу вчителів, керівникам сільськогосподарських структур, які забезпечили встановлення спортивного майданчика. «Це вклад в здоровий спосіб життя і розвиток наших дітей», — підкреслила Валентина Усик.

А далі всі бажаючі могли оглянути та випробувати спортивне обладнання.