Відбулась 29 позачергова сесія Миронівської районної ради

05 червня 2020 року відбулось засідання позачергової двадцять дев’ятої сесії Миронівської районної ради. Головувала на засіданні очільник районної ради Валентина Усик. В роботі пленарного засідання взяли участь: депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, працівники районної ради та інші.

Так як змін до порядку денного не було, депутати відразу приступили до розгляду питань порядку денного

Традиційно, на початку сесії депутати розглянули та схвалили фінансові питання району та зміни до бюджету на 2020 рік. Також депутати підтримали рішення про передачу майна КЗ Миронівської районної ради «Миронівський районний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та сімей, які потрапили в складні життєві обставини «РОДИНА»» на баланс районної лікарні та дитячому будинку сімейного типу Давиденко В.В. та Давиденко Б.В.

Загалом, зважаючи на попередній розгляд на постійних комісіях, переважна більшість наступних питань порядку денного були схвалені без зауважень та додаткового обговорення.

На закінчення голова ради Валентина Усик подякувала всім за роботу та оголосила пленарне засідання закритим. У залі прозвучав Державний Гімн України.