Відбулась 30 сесія Миронівської районної ради

28 серпня 2020 року відбулось засідання чергової тридцятої сесії Миронівської районної ради. Головувала на засіданні очільник районної ради Валентина Усик. В роботі пленарного засідання взяли участь: депутати районної ради, голова райдержадміністрації та начальники управлінь, відділів і служб, сільські голови, працівники районної ради, громадські активісти та інші.

Традиційно, на початку сесії депутати розглянули та схвалили фінансові питання району.

Загалом, зважаючи на попередній розгляд на постійних комісіях, переважна більшість питань порядку денного були схвалені без зауважень та додаткового обговорення.

Бурхливе обговорення викликало питання про передачу Владиславської ЗОШ І-ІІІ ст. на баланс Миронівської міської ради. Депутатом Анатолієм Ситником було запропоновано та одноголосно підтримано винести на наступну сесію питання щодо передачі всіх об’єктів комунальної власності Миронівського району на баланс об’єднаної громади.

Валентина Усик повідомила присутніх, що робота в цьому напрямі вже триває і Уряд має затвердити порядок передачі такого майна не пізніше 15 вересня поточного року.

Хвилю обурення серед сільських голів викликала інформація «Про реформування та роботу поштових відділень Миронівського району». Проте начальник центру поштового зв’язку №6 Людмила Макарова повідомила, що дана реформа незворотня та покращить якість обслуговування населення.

Також на сесії виступила представник Миронівського районного центру пробації Тетяна Скорикова. Вона доповіла про роботу центру, яка сприяє зниженню злочинності та кількості ув’язнених осіб, а також повідомила, що центру не вистачає посади психолога.

На закінчення голова ради Валентина Усик подякувала всім за роботу та оголосила пленарне засідання закритим. У залі прозвучав Державний Гімн України.